Skip Navigation
Back to All Posts
Kıbrıs Rent A Car Firmaları
sam harries 02/17/2021 03:27 AM CST

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne gelen turist misafirlerin en iyi ve güvenli tatil geçirebilmeleri için çok fazla seçenek bulunur. Bu seçeneklerden birisi deniz turizm olarak yer alsa dadiğeri ise kültür turizm amaçlı olur. Bu sebeplerden ötürü KKTC kiralık araç işletmecileri birliği kurulmuştur. Bu birliğin amacıise Kıbrıs'a gelen ziyaretçilerin keyifli ve eğlenceli bir şekilde vakit geçirmeleri için Kıbrıs araç kiralama hizmetinden faydalanması içindir. Çünkü kiralanan araçlar ile daha etkin bir tatil yapılabilir. Tamda bu hizmetten faydalanabilmek için Ayaz Rent A Car firması müşterilerine lüks model araçlar ve profesyonel kurumsal bir hizmet sunar.

Araç Kiralamak İçin Güvenilir Firma Tercihi

Bu konuda en iyi ve güvenilir bir firma Ayaz Rent A Car araç kiralama firması yer alır. Hem araç çeşidinin çok olması hem de güvenliğin her alanda sağlanması için bu durum bariz bir şekilde ortaya çıkar. Ayaz Rent A Car firmasınınçok fazla önemi yer alır. Bunlar ise şunlardır;

  • Ayaz Rent A Car firması, Kıbrıs kiralık araç işletmeciler birliği üyesi olarak yer alır. Birliğiyle üye olduğu tarih ise 2012'dir ve hala üyelik devam eder.
  • Ayaz Rent A Car sitesinden bütün gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda gerekli olan dokümanları orada görmeniz mümkündür.
  • Firmada yer alan araçların tümükırmızı ve “Z” plakalı olarak hizmet verir. Kırmızı plaka olmayan bir araç kiralamamalısınız. Aksi halde herhangi bir sorun ya da problem ile karşı karşıya kalabilirsiniz. 
  • Firma KKTC'ye şans getirmek için kurulmuştur ve kurulduğu tarihten bu yana hem güvenilir hemde profesyonel bir şekilde hizmet sunar. Sizlere araç kiralama hizmeti verdikten sonra ardınızdan uğurlar olsun sloganı ile uğurlama yapılır

Tüm bu belirtilen durumlardan dolayı firmadangüvenilir ve içiniz rahat bir şekilde araç kiralayabilirsiniz. Aynı zamanda firmaher zaman KAİB tarafından denetlenir. Firmanın daha iyi yerlere gelmesi adına sizlere en iyi şekildehizmet sunulur ve çaba sarf edilir. Çünkü Ayaz Rent A Car firması olarak siz müşterilerin her zaman yanında olmaktan gurur duyulur.Firma7/24 saat aktiftir. İstediğiniz her an ulaşabilirsiniz. Ayrıca site üzerinden de kolay bir şekilde rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Kıbrıs'ta En Önemli Araç Kiralama Firması

Kıbrıs’agüzelve keyifli bir tatil yapmak için geldiniz, fakat aracınız yok. Bu hususta en çok rağbet gören araç kiralama firması, Ayaz Rent A Car olarak gündemde yer alıyor. Bu hususta çok fazla entegrasyon bulunur. En önemlisi ise güvenlik ve garantidir. Fakat bütündeğerler bu durum ile sınırlı kalmadığı için, Kıbrıs Rent A Car hizmetlerine her anlamda bakmak lazımdır.

Araç Kiralama Konusunda Ayaz Rent A Car neden Farklıdır

  • Kıbrıs'a gelen ziyaretçi müşterilerine tam anlamı ile güvenli bir hizmet sunulur.Araç kiralama firmaları konusunda bir güvensizlik söz konusu olmuş durumdadır. Fakat Ayaz Rent A Car bu algıyı yıkıyor. Karşılıklı yapılan anlaşma sonucundaimzaların atıldığı sözleşme sayesinde hak kayıplarının tamamıyla önüne geçip engel oluyor.
  • Havalimanından kolay bir şekilde araç teslimi yapılabiliyor. Eşyalarınızla beraber Ercan Havalimanı'na indiğiniz zaman tam o sırada Ayaz Rent A Car size hizmet vermek için havalimanının önünde bekler. Sizi daha fazla yormadan ve tatilinizin keyfini çıkarmak için aracınız teslim edilir.
  • Firmada çok fazla araç çeşidi bulunur. Kişi sayısına göre, VIP olması koşuluna ve daha birçok detay göz önünde bulundurularak araç seçenekleri bulunur. Talebinize ve zevkinize göre en iyi aracı seçmek için çok fazla seçenek yer alır.
  • Araçların tümüsigortalı vemuayeneleri tamdır. Her bir aracın bakımı zamanında yapılır. Sigorta işlemleri yerine getirilip, muayeneleri gerçekleştirilir. Bütün bu sebeplerden dolayı içinizrahat ve güvenli bir şekilde seyahatedebilirsiniz. Çünkü KKTV Rent A Car ile güvenli ve huzurlu bir seyahat sadece Ayaz RentA Car ile mümkün olur.

Belirtilen bu durumlardan dolayı gönlünüz rahat ve güvenli bir şekilde seyahatimkânından faydalanmak istiyorsanız, Ayaz Rent A Car'ı güvenle tercih edebilirsiniz. Çünkü firma olarak siz müşterilerin mutluluğu ve memnuniyeti her şeyden önce gelir. Böyle bir imkândan faydalanmak için https://www.ayazrentacar.com/ sitesinden hizmet alabilirsiniz.